تعمیرات یخچال در کرمان

تعمیر یخچال کرمان
تعمیرات یخچال در کرمان

دستگاه یخچال از جمله لوازم برقی پرکاربرد و ضروری در هر خانه و خانواده به شمار می آید ، به طوری که از آن می توانیم به عنوان قلب تپنده ی آشپزخانه ی هر ساختمانی نام ببریم . نبود این وسیله ی برقی پرکاربرد می تواند زندگی افراد یک ساختمان را دچار اختلال نماید . نگهداری موارد غذایی فاسد شدنی ، خنک نگه داشتن نوشیدنی ها ، یخسازی و غیره از جمله کاربردهای این وسیله برقی می باشد . به جرات می توان گفت این وسیله برقی تنها وسیله ای است که تمام افراد خانواده چه زن و چه مرد در طول شبانه روز بارها و بارها با آن سر و کار دارند . این وسیله برقی نیز همانند سایر وسایل برقی به مرور زمان نیاز به عیب یابی و تعمیر پیدا می کند . امروزه مراکزی به عنوان مراکز تعمیرات وسایل برقی از جمله تعمیر یخچال ( تعمیرات یخچال در کرمان ، تعمیر یخچال در کرمان ، تعمیر یخچال سیار کرمان ، تعمیر یخچال در شهر کرمان ، تعمیرکار یخچال درکرمان ) را انجام می دهند .

امروزه شرکت های تولید کننده وسایل برقی از جمله یخچال انواع مدل از این دستگاه را در ابعاد و اندازه های مختلف و برای کاربرد های مختلف تولید و توزیع می کنند . از جمله ی این دستگاه ها می توان به یخچال های خانگی ، فروشگاهی ، ویترینی ، صنعتی و غیره اشاره نمود . قاعدتا با توجه به میزان قیمت هر کدام از این دستگاه ها ، قابلیت و امکانات و کیفیت دستگاه ها متفاوت خواهد بود . در نتیجه در بسیاری از موارد امر عیب یابی و تعمیرات مربوط به آن نیز متفاوت خواهد بود . در چنین شرایطی افراد ملزم می شوند که برای عیب یابی و تعمیرات هر کدام از این دستگاه ها از تعمیرکار متخصص و مجرب آن مدل از دستگاه استفاده نمایند . در این حالت شاید یافتن تعمیرکار متخصص هر مدل از دستگاه یخچال در کرمان برای بسیاری از افراد دشوار باشد .

اما افراد می توانند در این شرایط به هر کدام از مراکز ارائه دهنده خدمات تعمیرات یخچال در کرمان رجوع نمایند و مشکل یخچال خود را با آن ها در میان بگذارند . اما یکی از راه های راحت و ساده جهت دسترسی به تعمیرکاران متخصص ، استفاده از وب سایت های آگهی است . وب سایت آگهی خدمت استار به معرفی تعمیرکار یخچال در کرمان برای کاربران خود می پردازد . این وب سایت سعی نموده است جهت امر تعمیر یخچال ، تعمیرکارانی را به کاربران خود معرفی نماید که تخصص و تجربه لازم را داشته باشند . با این وجود این وب سایت خود را تنها به عنوان واسط و ارتباط دهنده ی بین تعمیرکار و سرویس گیرنده معرفی می کند و هیچ مسئولیت و تعهدی در قبال اختلافات و مشکلات به وجود آمده ی بین تعمیرکار و سرویس گیرنده را نمی پذیرد . بنابراین لازم است قبل از استفاده از خدمات این وب سایت قوانین و مقررات این وب سایت را مطالعه نمایید .

تعمیر یخچال در کرمان به صورت فوری

تعمیر یخچال در کرمان
تعمیر یخچال در کرمان

بعد از پی بردن به اهمیت وجود دستگاه یخچال در منازل و محل کار و فروشگاه و غیره و همچنین پی بردن به قیمت بالای این دستگاه و دشوار بودن امر تعویض آن ، لازم است نسبت به امر نگهداری آن بیشتر اهمیت دهیم . یکی از راه هایی که می توان از بروز خرابی های جدی در دستگاه یخچال جلوگیری نمود ، این است که دستگاه هر چند وقت یکبار توسط تعمیرکار متخصص ، سرویس کامل شود ، چرا که در بسیاری از موارد ایرادات مربوط به آن در گذر زمان به صورت پنهانی می باشد و بدون این که افراد بدانند در طول شبانه روز در معرض خرابی جدی قرار بگیرد و افراد به عنوان استفاده کننده از این دستگاه از این مشکل به وجود آمده مطلع نباشند . البته یکی از قابلیت مدل های جدید دستگاه یخچال این است که صفحه ای به عنوان نمایشگر در آن تعبیه شده است که وضعیت و ایرادات مربوط به دستگاه را اطلاع می دهد ، با این وجود احتمال خطا در این قابلیت نیز وجود دارد .

کدهای خطای مربوط به دستگاه یخچال سامسونگ :

 • E4 : خرابی سنسور دیفراست ، در صورت خرابی قطعه مربوط به آن باید تعوض گردد .
 • E5 : قطعی برق می تواند دلیل این خط باشد ، اگر از قطعی برق نبود می تواند از سنسور یخ زدایی باشد که باید آن را تعویض نمود .
 • E6 : این خطا مربوط به سنسور دما است که وقتی برق قطع می شود اتفاق می افتد .
 • E8 : وجود خطا در سنسور دما که باید قطعه مربوط به آن عوض شود .
 • E23 : خطا در فن کندانسور که باید قطعه آن عوض شود .
 • E24 : وجود خطا در یخ زدایی که قطعه مربوط به آن باید عوض گردد . تعمیرات یخچال در کرمان
 • E25 : این ارور مربوط به دیفراست است .
 • E26 : مربوط به شیر آب و یخساز می باشد .
 • E39 : مربوط به یخساز می باشد .
 • E40 : خطای مربوط به فن فریزر است .
 • E84 : چنانچه موتور قفل کند این ارور داده می شود که خطرناک است .
 • E85 : مربوط به قطعی برق است

چنانچه صفحه نمایشگر هر کدام از ارور یا خطاهای فوق را نمایش دهد ، فورا جهت رفع خطا ، دفترچه راهنمای دستگاه را مطالعه نمایید و یا اینکه می توانید دلیل خطای مربوطه را از اینترنت جست و جو نمایید و نسبت به رفع خطا اقدام نمایید ، اما چنانچه ارور یا خطا مربوط به یخچال جدی بود و از توان و عهده شما خارج بود فورا مشکل مربوطه را با یک تعمیرکار متخصص و مجرب در میان بگذارید تا در جهت امر تعمیر یخچال در کرمان اقدام نمایید . تعمیرکار یخچال با مشاهده خطا و بررسی مشکل می تواند نسبت به رفع آن اقدام نماید . وب سایت آگهی خدمت استار ، سریع ترین راه ممکن جهت دسترسی به تعمیرکار یخچال می باشد . کافیست عبارت تعمیر یخچال سیار در کرمان را در اینترنت سرچ نمایید تا به تعمیرکاران یخچال در کرمان دسترسی یابید .

تعمیرکار یخچال در کرمان به صورت تمام وقت

تعمیرکار یخچال در کرمان
تعمیرکار یخچال در کرمان

امروزه شرکت های زیادی هم در داخل کشور و هم خارج از آن در حوزه تولید و توزیع دستگاه یخچال فعالیت می کنند . با توجه به وجود رقابت میان آن ، هر کدام از این کمپانی ها با افزودن قابلیت ها و امکانات جدید و همچنین خدمات پس از فروش سعی در جلب نظر مشتریان خود را دارند از جمله ی این شرکت های تولید کننده می توان به یخچال ال جی (LG ) ، یخچال بوش ( BOSCH ) ، یخچال زیمنس ( SIEMENS ) ، یخچال ایندزیت ( INDESIT ) ، یخچال بکو ( BEKO ) ، یخچال توشیبا ( TOSHIBA ) – یخچال جنرال الکتریک ( General Electric ) – یخچال دوو ( DEVOO ) ، یخچال سامسونگ ( SAMSUNG ) ، یخچال کنوود ( KENWOOD ) ، یخچال اسنوا ، یخچال هیمالیا ، یخچال آزمایش و غیره اشاره کرد .

هر کدام از این برند های نام آشنا ، با توجه به قابلیت ها و امکاناتی که به مشتریان خود ارائه می دهند دارای قیمت های مختلفی هستند ، البته بعضا برخی از برند های نام آشنا و ناشناخته به لحاظ قابلیت و امکانات ، همانند هم هستند اما با توجه به اینکه این کمپانی ها به لحاظ برند بین مردم ، خاص و مشهور هستند قیمت های به مراتب بالاتری نسبت به برندهای ناشناخته دارند . هر کدام از این کمپانی ها در جهت ارائه خدمات بهتر به مشتریان خود ، نمایندگی مربوط به کمپانی را در شهر های مختلف ایجاد نمودند اما با توجه به تقاضای زیاد از سوی مشتریان ، بیشتر این نمایندگی ها نمی توانند پاسخگوی نیاز مشتریان خود باشند . در چنین شرایطی افراد مجبور هستند که خدمات عیب یابی و تعمیرات یخچال در کرمان را به مراکز تعمیرات یخچال بسپارند . اما با توجه به افزایش این مراکز، انتخاب مراکز معتبر برای افراد بسیار دشوار شده است .

در چنین شرایطی لازم است افراد با رجوع به هر کدام از این مراکز و پس از اطمینان ، جهت امر تعمیر یخچال در شهر کرمان اقدام نمایند . اما بسیاری از افراد فرصت رجوع به این مراکز را ندارد. در این حالت یکی از راه های دسترسی به تعمیرکار یخچال در کرمان ، وب سایت آگهی خدمت استار می باشد . این وب سایت به معرفی تعمیرکار یخچال در کرمان بری کاربران خود می پردازد . کاربران این وب سایت پس از مطالعه قوانین و مقررات مربوط به این وب سایت ، می توانند جهت امر تعمیر یخچال در شهر کرمان اقدام کنند . شماره دسترسی به تعمیرکاران 09928195109 می باشد .

تعمیر یخچال سیار کرمان

تعمیر یخچال سیار کرمان
تعمیر یخچال سیار کرمان

اگر قرار باشد جهت شروع زندگی مستقل اقدام کنید و وسایل مهم و ضروری مربوط به آن را لیست کنید قطعا دستگاه یخچال فریزر از اولویت های اول لیست تان خواهد بود . با توجه به کاربرد های آن ، این دستگاه به عنوان عضوهمیشه ثابت هر خانه ای و خانواده ای تبدیل شده است ، که انواع مدل از این دستگاه توسط برندهای مختلف داخلی و خارجی لوازم خانگی برقی تولید می شوند . همانطور که می دانید همکاری و هماهنگی اجزاء و قطعات مختلف دستگاه یخچال در کنار هم یک سیستم را می سازند و در واقع کارکرد نهایی دستگاه یخچال را شکل می دهند ، هر کدام از این اجزاء و قطعات همانند اعضای بدن انسان عمل می کنند و نقص و اشکال در یکی از اجزاء و قطعات یخچال می تواند بر عملکرد نهایی دستگاه تاثیر بگذارد .

هرکدام از این اجزاء و قطعات وظیفه ی خاص خود را دارند اما همه ی اجزاء و قطعات برای تحقق یک هدف خاص و مشترک تلاش می کنند و آن ایجاد سرمای لازم در یخچال می باشد تا از فاسد شدن مواد غذایی جلوگیری شود . با ایجاد مشکل در یکی از اجزاء و قطعات ، عملکرد کلی دستگاه دچار مشکل خواهد شد ، قطعات مربوط به دستگاه یخچال از کمپرسور ، کندانسور ، اوپراتور ، فیلتر درایر ، لوله مویین ، ترموستات ، رله استارت ، رله اورلود ، هیتر المنت ، ترمودیسک ، ترمو فیوز و غیره تشکیل شده است ، که آشنایی با هر کدام از قطعات می تواند ما را در عیب یابی مشکل کمک کند . چنانچه هیچ گونه تخصصی و آشنایی در رابطه با قطعات ذکر شده ندارید بهتر است عیب یابی و تعمیرات مربوط به آن را به متخصص این حوزه بسپارید .

امروزه خدمات مربوط به تعمیر یخچال سیار کرمان در سراسر شهر کرمان و حتی حومه آن ارائه می گردد . با توجه به مشکلات حمل و انتقال دستگاه یخچال و همچنین مشغله های زیاد زندگی بهتر است امر عیب یابی و تعمیرات یخچال در کرمان را به تعمیرکاران سیار بسپارید . این تعمیرکاران جهت امر تعمیرات در اولین فرصت در محل مورد نظر شما حضور خواهند یافت . جهت دسترسی به این تعمیرکاران می توانید از وب سایت آگهی خدمت استار استفاده نمایید . جهت هماهنگی و انجام تعمیر یخچال سیار کرمان می توانید از ساعت 8 صبح الی 11 شب با شماره 09928195109 تماس بگیرید . لازم به ذکر است قبل از سپردن امر عیب یابی و تعمیرات یخچال از سلامت روحی و روانی تعمیرکار و در رابطه با موضوعات ضمانت کار و هزینه ی انجام کار با تعمیرکار صحبت نمایید چرا که خدمت استار هیچ گونه تعهد و مسئولیتی در رابطه با این موضوعات ندارد .

تعمیر یخچال در شهر کرمان یا تعمیرات یخچال در کرمان در تمام روزهای سال

تعمیر یخچال در شهر کرمان
تعمیر یخچال در شهر کرمان

در گذشته های دور انسان ها جهت جلوگیری از فاسد شدن مواد غذایی و همچنین خنک نگه داشتن نوشیدنی ها از یخچال های طبیعی استفاده می کردند . با گذشت زمان و افزایش آگهی انسان ها و تغییر در سبک زندگی آن ها ، انواع دستگاه یخچال در ابعاد و اندازه های مختلف ساخته شد . به طوری که هر روز نیز بر قابلیت ها و امانات این دستگاه افزوده می شود . این دستگاه همانند سایر لوازم برقی در گذر زمان نیاز به تعمیر پیدا می کند اما بسیاری از ایراد های مربوط به آن بخاطر عدم نگهداری درست این وسیله برقی است .

نکات مربوط به نگهداری دستگاه یخچال جهت جلوگیری از تعمیرات یخچال در کرمان :

 • کویل های مربوط به دستگاه را هر چند وقت یکبار تمیز کنید .
 • واشر مربوط به بیرون درب یخچال هر چند وقت بکبار تمیز کنید و در صورت ضرروت آن را تعویض کنید .
 • یخ زدایی یخچال ، اگر یخچال یخ زدایی خودکار دارد نیازی به این کار نیست .
 • داخل یخچال را هر چند وقت یکبار تمیز کنید .
 • فیلتر مربوط به آب یخچال را هر شش ماه تعویض کنید .
 • یخچال را دور از تابش مستقیم آفتاب و وسایل گرمایشی قرار دهید .
 • یخچال را با 20 سانت فاصله از دیوار قرار دهید .
 • از قرار دادن وسایل سنگین تزئینی و غیره روی یخچال خود داری کنید .
 • از تراز بودن محل قرار گیری یخچال اطمینان حاصل کنید .
 • از قرار دادن مواد غذایی گرم در داخل یخچال بپرهیزید .
 • از بوگیرهای مخصوص رفع بود در داخل یخچال استفاده کنید .
 • و غیره

رعایت هر کدام از موارد فوق می تواند تاثیر زیادی در عمر مفید یخچال داشته باشد و دستگاه کمتر در معرض خرابی قرار گیرد . اما چنانچه بنا بر هر دلیلی دستگاه یخچال دچار ایراد شد فورا نسبت به رفع ایراد اقدام نمایید . برای تعمیر یخچال در شهر کرمان نیز می توانید از خدمت استار استفاده نمایید . این وب سایت سعی نموده است تعمیرکارانی را به کاربران خود معرفی نماید که تمام خدمات مربوط به تعمیرات یخچال در کرمان را ارائه دهد . این وب سایت علاوه بر شهر کرمان در سایر شهر های کشور نیز خدمات مربوط به معرفی تعمیرکار را ارائه می دهد . جهت مشاهده شهرها ، کافیست به سایت خدمت استار وارد شوید . جهت امر تعمیر یخچال در شهر کرمان می توانید 09928195109 را شماره گیری نمایید . کارشناسان پشتیبانی پاسخ گوی سوالات شما خواهند بود .

فهرست
Call Now Button